top of page

СТАТУТ  ЗДО "КАЛИНКА"

СТРУКТУРА ТА ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ

ЗАКЛАДУ  ДОШКІЛЬНОЇ  ОСВІТИ «КАЛИНКА»

 

ЗАСНОВНИК –

Хорольська  міська рада

Лубенського району

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

ОРГАН УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ –

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ХОРОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

ДИРЕКТОР –

ОСОВИЦЬКА СВІТЛАНА ІВАНІВНА

 

 

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

 

 

ПРЕДСТАВНИК ВІД ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ –

БАГАН  НІНА  ГРИГОРІВНА

 

 

ГОЛОВА БАТЬКІВСЬКОГО КОМІТЕТУ –

ТИМЧЕНКО  АНЮТА  АНАТОЛІЇВНА

У НАШОМУ САДОЧКУ ПРАЦЮЮТЬ:

 

   директор

Осовицька Світлана Іванівна

педагогічний стаж 29 років

ОСВІТА: ВИЩА, ЗАКІНЧИЛА ГЛУХІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ  ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА» 

 

     вихователька

Баган  Ніна Григорівна

педагогічний стаж 20 років

ОСВІТА: СЕРЕДНЯ СПЕЦІАЛЬНА. ЗАКІНЧИЛА ЛЕБЕДИНСЬКЕ ПЕДАГОГІЧНЕ УЧИЛИЩЕ

 

музичний керівник

ВАКАНТНА ПОСАДА 0,25 СТАВКИ

 

помічник вихователя

Киба Ганна Іванівна 

ОСВІТА: СЕРЕДНЯ СПЕЦІАЛЬНА

 

помічник вихователя

Герасименко Катерина Володимирівна 

ОСВІТА: СЕРЕДНЯ СПЕЦІАЛЬНА

 

кухар

Довжанин Надія Іванівна

ОСВІТА: ПРОФЕСІЙНОТЕХНІЧНА. ЗАКІНЧИЛА МИРГОРОДСЬКЕ ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ КУХАР

 

 

машиніст з прання та ремонту білизни

Киба Ганна Іванівна 

ОСВІТА: СЕРЕДНЯ СПЕЦІАЛЬНА.

 

двірник

Герасименко Катерина Володимирівна 

ОСВІТА: СЕРЕДНЯ спеціальна

 

кочегар  котельні

Осовицький Віталій Михайлович

ОСВІТА: СЕРЕДНЯ СПЕЦІАЛЬНА. ЗАКІНЧИВ КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ТЕХНІКУМ

КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

 

 

ЗГІДНО ДОГОВОРУ  НАС ОБСЛУГОВУЄ  ПРАЦІВНИЦЯ МЕЛЮШКІВСЬКОГО ФЕЛЬДШЕРСЬКО-АКУШЕРСЬКОГО ПУНКТУ

 

медсестра

Романенко  Алла Василівна 

ОСВІТА: СЕРЕДНЯ СПЕЦІАЛЬНА. ЗАКІНЧИЛА  ЛУБЕНСЬКЕ МЕДИЧНЕ

УЧИЛИЩЕ ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ ФЕЛЬДШЕР

Освітньо-виховний процес у ЗДО «Калинка» у 2020- 2021  навчальному році здійснюється за Програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», спираючись на Базовий компонент дошкільної освіти

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

село Мелюшки

Заклад дошкільної освіти «Калинка» розрахований на  20 місць для дітей від  3 до 6 (7) років. У  2020-2021 н.р. його відвідує 13 дітей. Це одна різновікова група. 

У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВИЗНАЧЕНА УКРАЇНСЬКА МОВА НАВЧАННЯ І ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

                                          

Матеріально – технічне забезпечення закладу

   Заклад дошкільної освіти розташований в типовій одноповерховій будівлі, загальною площею 320 кв.м. Проектна потужність закладу складає 20 місць. Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 9-годинним режимом роботи. У даний час функціонує одна різновікова група з кількістю дітей 13.

Загальна площа території закладу 0,98 га. Територія закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу. Має майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове, спортивне обладнання. Систематично проводиться робота по благоустрою території. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштована невелика городня ділянка, естетично оформлені квітники, висаджено декоративні дерева і кущі.

     Будівля знаходиться у належному стані. Всі приміщення  закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень.  В приміщенні функціонує автономна система водопостачання та каналізація, є система гарячого водопостачання – це  електроводонагрівач, який встановлено в  приміщенні харчоблоку. Опалення закладу автономне,  здійснюється дровами.

     В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ТА ВІДРАХУВАННЯ 

   ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ У ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НЕОБХІДНО ПРЕД'ЯВИТИ: МЕДИЧНУ ДОВІДКУ ПРО СТАН ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ, СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ (КОПІЮ), ЗАЯВУ БАТЬКІВ, АБО ОСІБ ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ.

  

 ЗА ДИТИНОЮ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ МІСЦЕ У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ У РАЗІ ЇЇ ХВОРОБИ, КАРАНТИНУ, САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ, НА ЧАС ВІДПУСТКИ БАТЬКІВ АБО ОСІБ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ, А ТАКОЖ У ЛІТНІЙ ПЕРІОД (75 ДНІВ).

 

     ВІДРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ІЗ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МОЖЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ ЗА БАЖАННЯМ БАТЬКІВ АБО ОСІБ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ, НА ПІДСТАВІ МЕДИЧНОГО ВИСНОВКУ ПРО СТАН ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ, ЩО ВИКЛЮЧАЄ МОЖЛИВІСТЬ ЇЇ ПОДАЛЬШОГО ПЕРЕБУВАННЯ У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЦЬОГО ТИПУ АБО НЕ ВІДВІДУВАННЯ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ БЕЗ ПОВАЖНИХ ПРИЧИН.

 

      АДМІНІСТРАЦІЯ  ЗАКЛАДУ ЗОБОВ’ЯЗАНА ПИСЬМОВО ПОВІДОМИТИ БАТЬКІВ, АБО ОСІБ ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ ПРО ВІДРАХУВАННЯ ДИТИНИ НЕ МЕНШЕ, ЯК ЗА 10 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ.

 

      ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ТА ВІДРАХУВАННЯ ДІТЕЙ, УМОВИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗА ДИТИНОЮ МІСЦЯ У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВИЗНАЧАЮТЬСЯ СТАТУТОМ.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

  Право на рівний доступ до якісної освіти та навчання за місцем проживання в умовах загальноосвітнього закладу – це право всіх дітей. Концепція інклюзивної освіти відображає одну з головних демократичних ідей – усі діти є цінними й активними членами суспільства.

ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ» від 05.09.2017 року №2145-VІІІ набрав чинності з 28.09.2017 року

Стаття 19. Освіта осіб з особливими освітніми потребами

1. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування створюють умови для забезпечення прав і можливостей осіб з особливими освітніми потребами для здобуття ними освіти на всіх рівнях освіти з урахуванням їхніх індивідуальних потреб, можливостей, здібностей та інтересів.

2. Держава забезпечує підготовку фахівців для роботи з особами з особливими освітніми потребами на всіх рівнях освіти.

3. Особам з особливими освітніми потребами освіта надається нарівні з іншими особами, у тому числі шляхом створення належного фінансового, кадрового, матеріально-технічного забезпечення та забезпечення розумного пристосування, що враховує індивідуальні потреби таких осіб, визначені в індивідуальній програмі розвитку.

4. Для навчання, професійної підготовки або перепідготовки осіб з особливими освітніми потребами застосовуються види та форми здобуття освіти, що враховують їхні потреби та індивідуальні можливості.

5. Органи державної влади, органи місцевого самоврядування та заклади освіти створюють умови для здобуття освіти особами з особливими освітніми потребами шляхом забезпечення розумного пристосування та універсального дизайну.

6. Навчання та виховання осіб з особливими освітніми потребами, зокрема тими, що спричинені порушенням розвитку та інвалідністю, у закладах дошкільної, позашкільної та середньої освіти здійснюються за рахунок коштів освітніх субвенцій, державного та місцевих бюджетів, інших джерел, не заборонених законодавством, у тому числі з урахуванням потреб дитини, визначених в індивідуальній програмі розвитку.

7. Зарахування осіб з особливими освітніми потребами до спеціальних закладів освіти, переведення з одного типу закладу до іншого та відрахування таких осіб здійснюються у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

8. Категорії осіб з особливими освітніми потребами визначаються актами Кабінету Міністрів України.

Стаття 20. Інклюзивне навчання

1. Заклади освіти за потреби утворюють інклюзивні та/або спеціальні групи і класи для навчання осіб з особливими освітніми потребами. У разі звернення особи з особливими освітніми потребами або її батьків така група або клас утворюється в обов’язковому порядку.

2. Заклади освіти зі спеціальними та інклюзивними групами і класами створюють умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей.

3. Особи з порушеннями фізичного, психічного, інтелектуального розвитку і сенсорними порушеннями забезпечуються у закладах освіти допоміжними засобами для навчання.

4. Особам з особливими освітніми потребами надаються психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

Психолого-педагогічні послуги – це комплексна система заходів з організації освітнього процесу та розвитку особи з особливими освітніми потребами, що передбачені індивідуальною програмою розвитку та надаються педагогічними працівниками закладів освіти, реабілітаційних установ системи охорони здоров’я, соціального захисту, фахівцями інклюзивно-ресурсного центру.

Корекційно-розвиткові послуги (допомога) – це комплексна система заходів супроводження особи з особливими освітніми потребами у процесі навчання, що спрямовані на корекцію порушень шляхом розвитку особистості, її пізнавальної діяльності, емоційно-вольової сфери та мовлення.

5. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування утворюють інклюзивно-ресурсні центри з метою забезпечення реалізації права на освіту та психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами.

Психолого-педагогічний супровід – це комплексна система заходів з організації освітнього процесу та розвитку дитини, передбачена індивідуальною програмою розвитку.

6. Будівлі, споруди і приміщення закладів освіти повинні відповідати вимогам доступності згідно з державними будівельними нормами і стандартами.

7. Проектування, будівництво та реконструкція будівель, споруд, приміщень закладів освіти здійснюються з урахуванням принципів універсального дизайну та/або розумного пристосування.

В нашому  закладі створені часткові умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами. У 2020-2021 н.р. дітей з особливими потребами у ЗДО немає.

правила у дитсадку.png

ФІНАНСОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

img097.jpg
img130.jpg
жовтень.jpg

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ  ПО ЗАКЛАДАХ  ОСВІТИ НА САЙТІ НОВОАВРАМІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ   http://novoavramivska-gromada.gov.ua/publichna-informaciya-16-20-13-29-11-2017/

Рішенння виконкому Новоаврамівської сільської ради про вартість харчування дітей та  розмір батьківської плати за  харчування

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ

зображення_viber_2022-06-06_10-14-09-203.jpg
зображення_viber_2022-06-06_10-14-05-074.jpg
bottom of page